افزایش فروش جهانی سانگ یانگ موتور

سانگ یانگ موتور ، اعلام کرد که این شرکت در مجموع 13،010 واحد در مارس 2016 به فروش رسانده است که 9069 واحد فروش داخلی و 3941 واحد صادرات بوده است.
فروش جهانی این شرکت 23 درصد نسبت به ماه قبل و 1.1٪ نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و این به لطف فروش رو به رشد تیوولی و  تیوولی ایر (نام صادراتی  XLV) است .
فروش داخلی سانگ یانگ 29.9٪ نسبت به ماه قبل  و 17.5٪ نسبت به مدت  مشابه در سال گذشته افزایش داشته است. همچنین صادرات سانگ یانگ در ماه مارس 9.7 درصد نسبت به ماه قبل افزایش یافت و این به لظف صادرات تیوولی ایر به بازارهای اروپایی می باشد، در حالی که صادرات کلی  23.5٪  به دلیل کاهش مطالبات در بازارهای جهانی کاهش یافته است.

از آنجا که صادرات تیوولی 37.1 درصد نسبت به ماه مشابه سال گذشته افزایش یافته است، این شرکت انتظار بهبود بزرگی در بازار خارج از کشور همزمان با اغاز صادرات تیوولی ایر دارد.تیوولی و تیوولی به روند صعودی فروش جهانی خود ادامه خواهند داد و تیوولی ایر نقش کلیدی در خودروهای شاسی بلند متوسط ایجاد خواهد کرد. سانگ یانگ تیوولی ایر برای اولین بار در نمایشگاه ژنو ماه مارس معرفی شد و انجام فعالیت های بازاریابی تهاجمی قبل از فروش جهانی خود را از ماه می و شرکت در نمایشگاههای مختلف اغاز خواهد کرد.
خاطرات تیوولی سوراران

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران  اینجا   کلیک کنید.