افتتاح عاملیتهای جدید سانگ یانگ:


با توجه به فروش موفقیت آمیز تیوولی ارائه خدماتی نوین به مشتریان محترم رامک خودرو در حوزه فروش و خدمات پس از فروش از جمله ارتقای شاخص رضایتمندی مشتریان، تامین قطعات اصلی برندهای خودرویی تحت پوشش، گسترش شبکه امور عاملیت های مجاز و ارتقای دانش فنی منابع انسانی متخصص شرکت و عاملیت های مجاز از مهمترین تصمیمات و از اهداف شرکت رامک خودرو می باشد. 

در همین راستا رئیس شبکه عاملیتهای شرکت رامک خودرو ,  آقای مهندس حامد مشایخ بزودی از
  افتتاح عاملیتهای جدید سانگ یانگ در شهرهای تهران , کاشان ,  زنجان , سبزوار ,  سمنان ,  اهواز و کرمانشاه خبر داد.  و اعلام کرد در استان های فاقد نمایندگی با توجه به برنامه از پیش تعیین شده، نسبت به افتتاح نمایندگی اقدام خواهد شد.


به اطلاع اعضای محترم کانال و سایت مرجع سانگ یانگ ایران، می رساند که آدرس و اطلاعات تماس و محل افتتاح عاملیتهای جدید بزودی از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد 

برای مشاهده آدرس مراکز فروش و خدمات سانگ یانگ اینجا کلیک کنید.

رئیس شبکه عاملیتهای شرکت رامک خودرو  همچنین از جبران تاخیرهای پیش آمده و صدور اطلاعیه درباره دعوتنامه های جدید تا هفته آتی در سایت مرجع سانگ یانگ ایران، خبر داد .


اطلاع رسانی شماره یک در مورد صدور دعوتنامه هابیشتر بدانید:تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

مرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.

 

<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>