اطلاع رسانی برای خریداران خودروی تیوولی

مشتری گرامی خودروی تیوولی با سلام و تشکر از حسن انتخاب شما 

موارد ذیل را جهت آگاهی شما عزیزان اعلام می نماییم:

1.    با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان مبنی بر اضافه شدن آپشن هایی نظیر سنسور جلو، سیستم رانندگی هوشمند (گیربکس سه حالته ECO-POWER-WINTER) و سیستم نوین جایگزین لاستیک زاپاس (کیت پنچر گیری TYER REPAIR  KIT) که در خودروهای روز دنیا مانند بنز و بی ام و استفاده می شود . لذا ما را بر آن داشت با مذاکرات انجام شده با شرکت سانگ یانگ و تغییر در آپشن گذاری موارد فوق را برای خودروی تیوولی سفارش گذاری نماییم. 

ارزش این آپشن ها در حدود 500 دلار می باشد.  

 (فضای مورد نظر برای لاستیک زاپاس در خودرو موجود می باشد و مشتریان عزیز می توانند لاستیک زاپاس را تهیه نموده در خودرو قرار دهند)

2.   در زمان فروش خودروی تیوولی گارانتی آن 3 سال یا 60.000 کیلومتر بود که به همت بخش خدمات پس از فروش (رامک یدک) به 5 سال یا 150.000کیلومتر افزایش یافت. که مستلزم افزایش هزینه ها برای بخش رامک یدک می باشد.3.    به زودی خدمات امدادی جاده ای و قرارداد با امداد خودرو ایران که از این به بعد خدمات 24 ساعته رایگان امداد جاده ای در طول سال دریافت می کنید.4.    تمامی دعوت نامه های مشتریان تیوولی تیپ اسپرت تا مورخه 94/09/30 ثبت نام نموده اند صادر شده و از طریق عاملیت های سراسر کشور قابل ارائه می باشد و مشتریان عزیز بعد از تکمیل وجه با توجه به الویت ثبت نام تا پایان سال خودروهای خود را تحویل می گیرند.

5.    تمامی دعوت نامه های مشتریان تیوولی تیپ الیت تا مورخه   94/06/15  ثبت نام نموده اند صادر شده و از طریق عاملیت های سراسر کشور قابل ارائه می باشد و مشتریان عزیز بعد از تکمیل وجه با توجه به الویت ثبت نام تا پایان سال خودروهای خود را تحویل می گیرند. الباقی مشتریانی که تا مورخه 94/06/30 ثبت نام نموده اند به زودی دعوت نامه زده شده و تا پایان سال 94 خودرو تحویل می گیرند.


6.    افزایش قیمت خودرو مربوط به افزایش هزینه شماره گذاری (هزینه های شماره گذاری با توجه به سال میلادی تغییر می کند) و بند های 1 و 2 (افزایش گارانتی و اضافه شدن آپشن) ذکر شده در بالا می باشد که بخشی از این هزینه را شرکت رامک خودرو به عهده گرفته و الباقی که در حدود 17.000.000 ریال تا 27.000.000 ریال می باشد را مشتری پرداخت می کند.7.    سیستم تهویه مطابق عکس زیر می باشد.

8.    تمامی موارد دیگر طبق کاتالوگ ارائه میشود.

9.    لازم بذکر است قرارداد جدیدی که برای مشتریان پیش خرید اقساطی توسط رامک خودرو تنظیم شده و در زمان تکمیل وجه از ایشان امضا گرفته میشود صرفا در جهت قانون جدید اداره شماره گذاری برای خودروهایی که در رهن شرکت رامک خودرو میباشد است و هیچگونه علت دیگری ندارد.  یک نسخه از این قرارداد توسط مشتری در مرکز شماره گذاری به کارشناس این اداره تحویل داده میشود که نشان از در رهن بودن خودرو دارد .


10.    و به زودی دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی در سایت مرجع سانگ یانگ ایران که توسط واحد آموزش فنی رامک یدک با ترجمه و ویرایش آقای مهندس "اشکان معتضد" در اختیار شما عزیزان قرار داده میشود.

 گروه صنعتی رامک خودرو در تلاش هست که با ایجاد خدمات بهتر در زمینه فروش و خدمات پس از فروش رضایت شما عزیزان را کسب نمایید.

با تشکر و احترام
مرجع سانگ یانگ ایران
www.Ssmotor.ir