مشتریان گرامی و همراهان عزیز سایت مرجع سانگ یانگ ایران:

بنا به اعلام شرکت رامک خودرو تمامی خودروهای تیوولی که شرکت وعده تحویل آن را با توجه به زمان پیش ثبت نام مشتریان ، داده بود به تازگی به ایران (بندر شهید رجایی) رسیده است.


لذا شرکت بعد از طی کردن تمامی مراحل قانونی لازم، از جمله اخذ تایید قیمت نهایی خودرو با توجه به قرارداد های مشتریان از سازمان حمایت از مصرف کننده،  آماده تحویل این خودرو ها می باشد.

لازم به ذکر است با توجه به اینکه اسامی مشتریانی که خودرو به آنها تعلق می گیرد جهت شفاف سازی بیشتر به سازمان های رسمی مربوطه ارائه شده است هیچ نوبتی به هیچ دلیلی جا به جا نخواهد شد و مشتریان گرامی می توانند از این بابت آسوده خاطر باشند.

در ضمن با توجه به قوانین جدید وزارت صمت در مورد ممنوعیت واردات خودرو به کشور، حمل دریایی این پارت خودرو ها از اهمیت ویژه ای برخوردار بود که شرکت رامک خودرو از سیستم حمل دریایی خودرو در کانتینر استفاده نمود این روش یکی از امن ترین و گرانترین روش ها برای حمل و نقل دریایی خودرو می باشد که معمولا فقط برای حمل خودروهای لوکس استفاده می شود ولی ضرورت در تحویل ۱۰۰ درصدی این خودروها به صورت صحیح و سالم سبب این تصمیم گیری توسط شرکت رامک خودرو شد.

در روزهای آتی منتظر خبر های خوبی از زمان صدور الباقی دعوت نامه مشتریان جهت دریافت خودروی خود از طریق سایت مرجع سانگ یانگ ایران باشید.


برای کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام سایت مرجع ایران عضو شوید.