بسمه تعالی

اطلاعیه شماره سه

شفاف سازی اقدامات آتی شرکت

قابل توجه مشتریان گرانقدر رامک خودرو،

به منظور تنویر افکار عمومی و شفاف سازی هرچه بیشتر جزئیات و نحوه عملکرد شرکت در شرایط اقتصادی کنونی و نیز ایجاد هماهنگی و تشریک مساعی بیشتر با نهادهای تصمیم گیر در حوزه واردات خودرو، این شرکت کلیه اطلاعات مرتبط در این امر از قبیل: شماره ثبت سفارش های صورت پذیرفته ، مقدار ارز تخصیص داده شده، تعداد خودروی حمل شده از کشور مبداء با توجه به مقدار ارز ارسال شده توسط بانک ، پیش بینی زمان رسیدن کالای خریداری شده به ایران و قیمت تمام شده محصول را به همراه لیست کامل مشخصات مشتریان محترمی که این خودروها به آن ها تخصیص داده خواهد شد (بر اساس اولویت ثبت نام و واریز وجه آنها) به سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده ارائه گردید.

با توجه به شرایط خاص پیش روی شرکتهای واردکننده،کلیه تصمیمات و اقدامات آتی این شرکت من بعد در هماهنگی کامل با سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و تولید کننده ، انجمن واردکنندگان خودروی کشور،وزارت صنعت معدن و تجارت و مصوبات هیات محترم وزیران اتخاذ خواهد شد.

شرکت رامک خودرو، متعهد است و در تلاش جدی است تا با اتخاذ هر روش ممکن، پاسخگوی اعتماد مشتریان عزیز و ایفای هرچه زودتر تعهدات خود باشد. مسلما صبوری شما مشتریان عزیز ما در رسیدن بهتر و سریعتر به این هدف کمک خواهد کرد.

 

 

با احترام