اصلاحیه خبر فراخوان سانگ یانگ تیوولی:

متاسفانه برخی سایت ها و روزنامه های خودرویی دیروز با انتشار خبرها و اطلاعات غیرموثق درباره فراخوان تیوولی باعث ایجاد ناراحتی و اضطراب برخی مشتریان عزیز شده اند. با توجه به سوالات مکرر شما عزیزان در رابطه با این اخبار به اطلاع می رساند طبق پیگیری هایی که سایت مرجع سانگ یانگ ایران در رابطه با این خبر داشته, متن اصلی خبر از سایت روزنامه هرالد کره میباشد که چندی پیش خبر تیوولی با عنوان بهترین کراس اوور کره جنوبی در این سایت درج و در رونامه چاپ شده بود.

در متن اصلی این خبر  فراخوان شرکت های خودرویی   Hyundai, Renault, Ssangyong اعلام شده است و شرکت سانگ‌یانگ به‌ دلیل احتمال نشت سوخت مدل‌های دیزلی تیوولی های تولیدی از تاریخ دهم تیر 94 تا دهم بهمن 94 بوده است و شرکت سانگ یانگ در این فراخوان سرویس رایگان این مورد را در تمامی مراکز خدماتش اعلام کرده است.  برخی از سایت های خودرویی با عدم شناخت و بررسی این خبر را به صورت اشتباه درج  و در فضای مجازی منتشر کرده اند و اعلام کرده اند که تیوولی مشکل  نشت سوخت دارد!!! لازم به ذکر است بعد از پیگیری های شرکت رامک خودرو این سایت ها کلمه دیزلی را به متن خبر خود اضافه کردند. و اصلاحیه مربوط به این خبر را امروز منتشر کردند.

قابل توجه مشتریان عزیز با توجه به اینکه خودروهای 2015 تیوولی به ایران وارد نشده است و  ورود خوروهای دیزلی در این کلاس با توجه به قوانین کشورمان ممنوع می باشد جای هیچ نگرانی برای این مورد احتمالی تیوولی برای مشتریان محترم شرکت رامک خودرو وجود ندارد. 


" به نظر می رسد به دلیل موفقیت های بی نظیر شرکت معظم رامک خودرو  تیوولی حکایت قطار در حال حرکت را دارد... "


تیوولی پرفروش ترین و محبوبترین کراس اورر کره جنوبی:

طبق آماری که از پرفروش ترین و محبوبترین خودروهای کره جنوبی در ماه آگوست 2016 منتشر شده است . سانگ یانگ تیوولی موفق به کسب رتبه دهم در بین تمام کلاس های خودروهای پرفروش و محبوب کره جنوبی و در بین کراس اوررها اولین و محبوبترین خودرو در کره جنوبی شد و چندی پیش نیز این خودرو به عنوان بهترین کراس اوور کره 2016, BEST DOMESTIC COMPACT SUV انتخاب شد. لازم به ذکر است در چند ماه اخیر، سانگ یانگ تیوولی فروش بسیار موفقی در بازار ایران داشته است و توانسته با اختلاف بسیار زیاد تمامی رقیبان خود را کنار زند. این موفقیت با گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI  تکمیل تر شد در این گزارش که  برای اولین بار توسط ISQI منتشر شد رتبه بندی خودروها از لحاظ تعداد عیوب مشاهده شده در سه ماهه اول مالکیت خودروها بود که سانگ یانگ در میان کره ای ها دارای کمترین عیوب و هم تراز برندهای مطرح اروپایی در جایگاه ششم قرار گرفته است.همچنین تیوولی کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016 و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است


 


بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است، حداکثر قدرت تیوولی 128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432 می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>