آپشن های تیوولی 2017 فراتر از یک کراس اوور ، ایمن تر از قبل:

شرکت سانگ یانگ موتور  به تازگی فروش مدل2017   تیوولی و تیوولی ایر را  با اضافه کردن چند آپشن کمکی پیشرفته ایمنی نسبت به مدل قبلی آغاز کرده است..
 آپشن های اضافه شده به تیوولی مدل 2017 عبارتند از :

•    آپشن سیستم کمک راننده پیشرفته Advance Driver Assistance Systems (ADAS)   
•    آپشن سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک ‌ Autonomous Emergency Braking  (AEB)  
•    آپشن سیستم کمکی نگهدارنده مسیر  Lane Keeping Assist System  (LKAS) 
•    آپشن سیستم کمکی نور بالا    (high beam Assist System   (HBA
•    FCWS سیستم هشدار دهنده برای AEB 
•    LDWS سیستم هشدار دهنده برای LKAS


•    آپشن سیستم کمک راننده پیشرفته Advance Driver Assistance Systems (ADAS) 
 

 آپشن سیستم کمک راننده پیشرفته (ADAS)   با فن آوری روز دنیا برای اولین بار در کلاس خودرویی تیوولی (compact SUV) شاسی بلندهای جمع و جور اضافه شده و باعث تامین امنیت و ایمنی بیشتر تیوولی می شود. سیستم کمک راننده پیشرفته Advance Driver Assistance Systems (ADAS)   برای واکنش سریع در شرایط جوی و ترافیکی خاص طراحی شده که باعث کنترل بهتر خودرو در جاده و تنظیم سرعت می گردد.این سیستم‌ می‌توانند رانندگی را به صورت اتوماتیک در آورده و احتمال وقوع تصادف را به راننده اطلاع داده و در صورت استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته تر، کنترل خودرو را در دست خود بگیرد. 

•    آپشن سیستم ترمز اضطراری اتوماتیک ‌ Autonomous Emergency Braking  (AEB)  + FCWS  

بیشترین نوع تصادفات در جاده‌ها و خیابان‌ها برخورد دو خودرو پشت هم به یکدیگر است. این گونه تصادفات معمولا ناشی از عدم تمرکز لحظه‌ای راننده‌ای است که به دنبال خودروی جلویی است. فناوری جدیدی به نام   AEB به کمک تیوولی آمده تا این گونه تصادفات در خیابان ها و جاده‌ها کاهش یابد . سیستم آلارم و هشدار دهنده FCWS  تیوولی 2017  زمانی که خودرو در حال نزدیک شدن به خودروی جلویی بیشتر از حد مجاز باشد  و در صورتی که خودرو متوقف نشود به کار می افتد. این سیستم در وهله اول  با ایجاد صداها و چراغ‌های هشدار‌دهنده احتمال بروز خطر را آشکار می‌کند و سپس در صورت عدم واکنش به موقع راننده  AEB از حداکثر نیروی ترمز جهت جلوگیری از برخورد استفاده می‌کند.  

•    آپشن سیستم  کمکی حرکت بین خطوط  Lane Keeping Assist System  (LKAS)  + LDWS  

سیستم   (LKAS)  Lane Keeping Assist System)  وظیفه دارد به رانندگی در بین خطوط کمک کرده و از تغییر مسیرهای ناخواسته و نامطمئن جلوگیری کند. چنانچه تغییر مسیر ناخواسته توسط سیستم اصلی تشخیص داده شود، و  خودرو از خطوط رانندگی انحراف داشته باشد ،  LDWS  به راننده  هشدار می دهد و  کمک میکند خودرو به مسیر برگردد ،  در حالت پیشرفته تر این سیستم بر روی چرخ های سمت چپ یا راست ترمز خفیفی اعمال می شود تا خودرو به بین خطوط بازگردانده شود.  این سیستم در خودروهای نیسان و اینفینیتی، لکسوس و مرسدس بنز موجود می باشد.

•   آپشن سیستم کمکی نور بالا   (High Beam Assist System   (HBA

مدل 2017 تیوولی همچنین به سیستم HBA   مجهز شده است این سیستم با هدف جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای راننده‌هایی که از روبرو می‌آیند  با کنترل اتوماتیک با توجه به تاریکی جاده و با تشخیص موقعیت خودرو روبرویی  چراغ خودرو را از نور بالا به صورت خودکار به نور پایین تغییر میدهد  .  

لازم به ذکر است آپشن های فوق باعث افزایش قیمت تیوولی میشود و شرکت رامک خودرو هنوز برای اضافه کردن این آپشن ها به مدلهای تیوولی 2017 اطلاعیه ای صادر نکرده است.

اصلاحیه خبر فراخوان سانگ یانگ تیوولی
 


بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است، حداکثر قدرت تیوولی 128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432 می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 110-115 میلیون تومان میباشد. طبق آماری که از پرفروش ترین و محبوبترین خودروهای کره جنوبی در ماه آگوست 2016 منتشر شده است . سانگ یانگ تیوولی موفق به کسب رتبه دهم در بین تمام کلاس های خودروهای پرفروش و محبوب کره جنوبی و در بین کراس اوررها اولین و محبوبترین خودرو در کره جنوبی شد و چندی پیش نیز این خودرو به عنوان بهترین کراس اوور کره 2016, BEST DOMESTIC COMPACT SUV انتخاب شد. لازم به ذکر است در چند ماه اخیر، سانگ یانگ تیوولی فروش بسیار موفقی در بازار ایران داشته است و توانسته با اختلاف بسیار زیاد تمامی رقیبان خود را کنار زند. این موفقیت با گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ISQI  تکمیل تر شد در این گزارش که  برای اولین بار توسط ISQI منتشر شد رتبه بندی خودروها از لحاظ تعداد عیوب مشاهده شده در سه ماهه اول مالکیت خودروها بود که سانگ یانگ در میان کره ای ها دارای کمترین عیوب و هم تراز برندهای مطرح اروپایی در جایگاه ششم قرار گرفته است.
دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>