آمار تولید ماه آگوست سانگ یانگ موتور

سئول، کره جنوبی، 1 سپتامبر 2016: (پنج شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ) مدیر عامل شرکت سانگ یانگ آقای Choi Johng-sik  ؛ امروز اعلام کرد که این شرکت در مجموع 12،178 واحد در ماه آگوست سال  2016 به فروش رسانده است - 7676 واحد در بازار داخلی و 4502 صادرات.

فروش ماه آگوست سانگ یانگ با 13.1٪ سالیانه و 7.7٪  در مجموع افزایش  داشته است ، افزایش در بازارهای داخلی و خارجی به لطف روند صعودی فروش مدل های تیوولی و  تیوولی ایر (نام صادراتی  XLV) (لانگ تیوولی )است.

مدل های تیوولی و  تیوولی ایر (نام صادراتی  XLV) (لانگ تیوولی) هنوز هم در صدر فروش محصولات سانگ یانگ می باشد و تا 24.9٪ در مقایسه با  ماه مشابه در سال گذشته افزایش فروش داشته است. صادرات این شرکت ، از ماه آوریل با فروش ماهانه 4000 واحد و 38.4 درصد افزایش نسبت به ماه مشابه سال گذشته بوده است.

مدیر عامل شرکت سانگ یانگ آقای چوی جانگ-سیک Choi Johng-sik  اعلام کرد ، "فروش سانگ یانگ به لطف مدل های تیوولی و  تیوولی ایر (نام صادراتی  XLV) (لانگ تیوولی) همچنان در حال افزایش می باشد"

لیست قیمت تیوولی
 

بیشتر بدانید:

تیوولی یک خودرو شهری با قابلیت استفاده خارج از شهری با طراحی خاص و امکانات مناسب و حجم موتور 1600 به عنوان خودرو کره ای شناخته شده است ، شتاب صفر تا صد تیوولی با وزن در حدود 1270 کیلوگرم در حدود 10.5 ثانیه می باشد. سیستم تعلیق (دیفرانسیل جلو) به صورت مک فرسون (چرخ های جلو) و میله پیچشی در محور عقب است،  حداکثر قدرت تیوولی  128 اسب‌ بخار و حداکثر گشتاور 160 نیوتن‌متر با مصرف سوخت 5.7 لیتر و حجم صندوق بارتیوولی 432  می باشد.استاندارد آلایندگی تیوولی یورو6 , و دارای پنج ستاره ایمنی از KNCAP می باشد . این خودرو کاندیدای خودروی برتر جهان (WCOTY) و اروپا (ECOTY) در سال 2016و برنده جایزه بهترین ارگونومی صندلی خودرو در کره جنوبی شده است. این خودرو توسط شرکت رامک خودرو با قیمت 83 میلیون تومان در مرداد ماه سال 1394 در نمایشگاه خودرو مشهد رونمایی شد و در حال حاضر قیمت این خودرو با احتساب مالیات 96 میلیون تومان و تحویل 120 روز کاری توسط شرکت رامک خودرو عرضه میشود. قیمت بازار این حدود خودرو 107-108 میلیون تومان میباشد.

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیوکوراندو

دفترچه راهنمای فارسی خودروی تیوولی

دفترچه راهنمای فارسی خودروی نیواکتیونمرجع سانگ یانگ ایران در شبکه های اجتماعی:

جهت عضویت سریع در کانال اختصاصی تلگرام سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.
جهت عضویت سریع در اینستاگرام اختصاصی سایت مرجع سانگ یانگ ایران اینجا کلیک کنید.


<<جهت ورود به صفحه سایت مرجع سانگ یانگ روی عکس هر کدام از شبکه های اجتماعی فوق کلیک کنید>>