ورود ثبت نمودن

لطفا برای ورود به حساب خود را

نام کاربری
رمز عبور *
ذخیره

ایجاد یک حساب کاربری

مواردی که با ستاره (*) اجباری هستند.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
نگارش دوباره رمز ورود *
ایمیل *
نگارش دوباره ایمیل *
کد امنیتی *

برنامه دوره ای خدمات

تعمیرات پیشگیرانه:

تعمیرات پیشگیرانه به تعمیراتی گفته می شود که اگر در زمان مناسب انجام گیرد ، از خسارت ها و خرابی های بعدی خودرو جلوگیری کرده و شما را از اتلاف وقت و هزینه های گزاف باز خواهد داشت.

مثال یک : اگر لنت ترمز خودرو در زمان مناسب و قبل از تماس آهنی کفشکی لنت با دیسک ( کاسه نمد ) انجام پذیرد هیچگاه نیاز به تعویض دیسک وجود نخواهد داشت.
مثال دوم : اگر روغن خودرو در کیلومتر مناسب و بهینه تعویض گردد طول عمر موتور خودرو حداقل 10 برابر خواهد شد و کمتر نیاز به تعمیرات اساسی موتور پیدا خواهد کرد.

تعمیرات جاری:

تعمیرات جاری عبارتند از تعمیرات و نگهداری روزمره خودرو که می توان از آن جمله به تعویض روغن های قسمت های مختلف و هیدرولیکی از قبیل موتور گیربکس و ... و حتی شستشوی منظم خودرو اشاره کرد. که مشتری فقط با یک تماس یا ارسال پبامک به سایت مرجع سانگ یانگ ایران نیاز به آنرا ابلاغ و این خدمات را دریافت نموده و یا با قرار گرفتن در لیست مشترک های این سازمان از طرف سایت از زمان مناسب انجام این تعمیرات مطلع گردد

تعمیرات اساسی:

تعمیرات اساسی عبارتند از تعمیراتی که با توجه به فرایندهای اساسی و انجام نشدن تعمیرات پیشگیرانه و جاری بوجود می آید که میتوان از آن جمله به تعمیر موتور ، جعبه دنده ، جلوبندی و ... اشاره کرد این تعمیرات توسط تعمیرکاران خبره و بنام شهر تهران انجام میگیرد که با توجه به طرف قرارداد بودن با سایت مرجع سانگ یانگ ایران برای مشتریان این شرکت از دو آیتم تخفیف ویژه و دقت ویژه برخوردار خواهند بود. همچنین پس انجام تعمیرات گارانتی روی این تعمیرات اعمال می دارد که به صورت تشخیص عدم سهل انگاری راننده به آن عمل خواهد گردید

به منظور رفاه حال مشتریان و جهت انجام سرویس و خدمات تعمیراتی خودرو در محل زندگی و یا كار ایشان، بزودی طرح سرویس و تعمیرات سیار در محل،  ارائه میگردد.    
  •     انجام سرویس های دوره ای
  •     انجام تعمیرات مربوط به سیستم خنك كننده
  •     انجام تعمیرات مربوط به كولر
  •     انجام تعمیرات مربوط به سیستم سوخت رسانی
  •     انجام تعمیرات مربوط به سیستم كلاچ
  •     انجام تعمیرات مربوط به سیستم ترمز
  •     انجام تعمیرات مربوط به برق و الكترونیك
  •     انجام تعمیرات مربوط به تزئینات