ورود ثبت نمودن

لطفا برای ورود به حساب خود را

نام کاربری
رمز عبور *
ذخیره

ایجاد یک حساب کاربری

مواردی که با ستاره (*) اجباری هستند.
نام
نام کاربری
رمز عبور *
نگارش دوباره رمز ورود *
ایمیل *
نگارش دوباره ایمیل *
کد امنیتی *

سرمایه گذاری در بازار خودرو


      عموماً از طرح یا ایده یی که فرصت سودآور خوبی برای سرمایه گذاری باشد بعنوان فرصت سرمایه گذاری نام برده می شود ، بخش سرمایه گذاری سایت مرجع سانگ یانگ ایران با هدف ارائه آخرین فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت خودرو ایران و ارائه اطلاعات تخصصی این صنعت به کارآفرینان و سرمایه گذاران راه اندازی شده است. اشخاص حقیقی و حقوقی متقاضی سرمایه گذار می توانند با ارائه فرصت سرمایه گذاری خود میزان سرمایه مورد نیاز خود را تهیه نمایند . این اشخاص می توانند فرصتهای سرمایه گذاری خود را اعم از ایده ، طرح و... را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری در سایت عرضه  نمایند. همچنین سرمایه گذاران و کارآفرینان  میتوانند فرصت سرمایه گذاری مورد نیاز خود را معرفی نمایند. سایت مرجع سانگ یانگ ایران با بهره گیری از زبده ترین افراد در زمینه صنعت خودرویی کشو و با ارائه فرصت های مناسب سرمایه گذاری به این افراد کمک میکند.  مزایای سرمایه گذاری در سایت

1.  دسترسی آسان به فرصتهای سرمایه گذاری صنعت خودرو در تمام کشور

2.  تقاضای سرمایه برای یک فرصت سرمایه گذاری خاص در صنعت خودرو

3.  ارائه اطلاعات تخصصی و صحیح از فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت خودرو

4.  ارائه گزارشهای تخصصی از فرصتهای سرمایه گذاری در صنعت خودرو

5.  امکان معرفی فرصتهای سرمایه گذاری توسط کارآفرینان

6.  امکان تقاضای فرصت سرمایه گذاری توسط سرمایه گذارانتوجه :
این سایت علاوه بر اینکه اطلاعات تخصصی در مورد خودروها را در اختیار سرمایه گذاران میگذارد همچنین امکان انجام خرید و فروش خودرو بدون نیاز به واسطه با صرف کمترین وقت وهزینه برای کاربران عزیز را نیز فراهم آورده است .

برای سرمایه گذاری در زمینه خودرو و کسب اطلاعات بیشتر در بخش سرمایه گذاری  لطفا فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید.نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
تلفن همراه (*)
Invalid Input
ایمیل (*)
Invalid Input
توضیحات (*)
Invalid Input
کد امنیتی: کد امنیتی:
Invalid Input